Грунтовий гербіцид на кукурудзу. Який обрати?

Кукурудза вразлива на ранніх стадіях зростання, тому важливо правильно обрати грунтовий гербіцид. Вибір діючої речовини залежить від типу землі, її вологості, регіону, кількості гумусу, виду бур’янів. Зазвичай це:

  • Ацетохлор 

Діє 3-5 тижнів, знищує до 93% бур’яну, в основному це злакові однорічні рослини та дводольні, найбільш ефективний в боротьбі з амброзією та білою лободою, які не контролює пропізохлор. Препарат поглинається корінням, що блокує синтез білку і дихальні процеси в клітинах. Оптимальний для сухого грунту, швидко розкладається та не вимивається, економічний, витрачається від 1,5 до 3л/га.

Недоліки – фітотоксичний, глибоко проникає з вологою в грунт, тому треба обережно використовувати у регіонах з великою кількістю опадів, заборонено застосовувати для раніше оброблених ділянок, може зашкодити культурним рослинам. Краще обробляти в суміші із прометрином. Не діє на вегетуючі бур’яни. Застосовується до сходів.

 

ПОПУЛЯРНІ ПРЕПАРАТИ:

Харнес

Основа

Еталон

КратосГерб 900

 

  • Пропізохлор 

Висока ефективність (до 3 місяців), м’яка дія, мала фітотоксичність (3 клас), знищує злакові і дводольні рослини, особливо добре контролює рост хрестоцвітних. На відміну від ацетохлору, його не потрібно заробляти в грунт, можна використовувати при сівозміні. Витрати 2,5 - 4л/га.

Недоліки – слабка дія на сухому грунті, великі витрати розчину.

Вноситься до чи після посіву, грунт зволожити (дощ, орошення).

 

ПОВУЛЯРНІ ПРЕПАРАТИ:

Оскар Преміум

Пропазокс

Терц

Клок

 

  • Прометрин 

Захист до 10 тижнів, низька фітотоксичність, безпечний для культур сівозміни. Може використовуватись на різних типах грунтів, добре контролює різні види дводольних рослин.

Мінус - діє на невеликий спектр бур’янів, вибірково знищує злакові, тому для більшої ефективності використовується в поєднанні з ацетохлором. Витрачається від 2 до 4л/га.  

 

ПОПУЛЯРНІ ПРЕПАРАТИ:

Гезагард

Промекс

Альфа-Прометрил

Капрал

Позитив Плюс

 

Суміші поєднуються у співвідношенні 2/2 (ацетохлор/прометрин, ацетохлор/пропізохлор), або застосовуються окремо.

 

Запутались? :) Нічого страшного. Набирайте фахівців Торгового дому "Куркуль" та ми обов'язкво підберемо саме Ваш грунтовий гербіцид, який захистить кукурузку від бурьянів.

тел. +38 (050) 745-57-83

тел. +38 (098) 079-77-15