Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гербіцид Вісник (0,5 кг)
Діюча речовина: трибенурон-метил, 300 г/кг + флорасулам, 105 г/кг + триасульфурон, 95 г/кг гербіцид
Класифікація ВООЗ, токсичність: III клас небезпечності.
Призначення:
Гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур’янів. Діючі речовини поглинаються корінням і листям, легко переміщуються в рослинах, блокують в рослинах чутливих бур’янів ацетолактатсинтазу - фермент, який бере участь в утворенні амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Пригнічення ацетолактатсинтази призводить до зупинки росту, а потім до загибелі рослин. Ріст бур’янів припиняється через кілька годин після обприскування. Чутливі бур’яни - амброзія полинолиста, грицики звичайні, волошка синя, петрушка собача, щириця звичайна, роман польовий, лутига розлога, лобода біла, осот (види), морква дика, дескурайнія Софії, підмаренник чіпкий, жабрій (види), кропива глуха (види), куколиця біла, ромашка (види), редька дика, щавель (види), гірчак (види), талабан польовий, зірочник середній, горошок (види), мак (види), гірчиця польова, падалиця соняшнику (включаючи стійку до сульфонілсечовин та імідазолінонів), падалиця ріпаку, кропива (види), талабан польовий. Середньочутливі – череда трироздільна, паслін чорний, берізка польова, королиця (види), біфора промениста, горобейник польовий, вероніка (види), фіалка польова, кульбаба лікарська. Малочутливі – рутка лікарська. У чутливих рослин процес ділення клітин блокується вже через три години після застосування препарату, візуальні прояви дії гербіциду стають помітними на 7-10 день після застосування. Розвиток бур’янів припиняється через 4-7 днів, в подальшому спостерігається прояв хлорозів і некрозів, верхівка рослин починає біліти. Остаточна загибель бур’янів настає через 2-3 тижні.
Сумісність з іншими препаратами:
Сумісний з іншими препаратами. Проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність та фітотоксичність.
НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ З ФОСФОРОРГАНІЧНИМИ ІНСЕКТИЦИДАМИ.
Приготування робочого розчину:
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату або його матковий розчин. Доливають бак водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Якщо передбачається застосовування препарату у баковій суміші з іншим пестицидом, спочатку повністю розчиняють препарат, а лише потім додають в бак обприскувача партнерський компонент. ПАР Гербалип завжди додають в робочий розчин в останню чергу, коли бак обприскувача заповнений вже на 3/4 об’єму. Режим змішування має бути ввімкненим при внесенні препарату для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Приготований робочий розчин використати впродовж доби.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
гербіцид Вісник, ВГ застосовується в посівах наступних культур:
Культура | Норма витрати препарату, г/га | Шкідливі об’єкти | Спосіб, час обробок, обмеження |
Пшениця озима і яра | 0,04 – 0,05 + ПАР Гербалип (0,1% від обсягу робочого розчину) | Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і 2М-4Х, і деякі багаторічні дводольні бур’яни | Обприскування посівів від фази 2 – 3 листків культури до фази формування прапорцевого листка включно, і в ранні фази розвитку бур’янів |
Ячмінь озимий і ярий | Обприскування посівів від фази 2 – 3 листків культури до виходу в трубку, і в ранні фази розвитку бур’янів |
Препарат застосовується на ячмені озимому і ярому від фази 2-3 листків до виходу в трубку, на озимій пшениці від фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Найвища ефективність дії препарату проти однорічних двосім’ядольних бур’янів – фаза 2-4 листки. Найкращим для боротьби з багаторічними дводольними бур’янами (будяк щетинистий та жовтий, осот польовий) є період їх активного росту — фаза розетки або висота рослини 10-15 см. Бур’яни, що знаходяться на більш пізніх стадіях, та менш чутливі бур’яни можуть не загинути, але їх ріст та розвиток припиняються, і вони більше не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення. Норма витрати робочого розчину 200 - 300 л/га. За умов підвищеної густоти стояння рослин та/або великій кількості рослинних решток норму витрати робочої рідини слід збільшити. Препарат діє на бур’яни при середньодобовій температурі повітря +5...+25°С. Найбільш оптимальні температурні умови для застосування препарату +15...+20°С.
Дощ впродовж 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії проти бур’янів. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (низькі температури, посуха) уповільнюють дію препарату та прояв візуальних ознак. Прохолодні погодні умови після внесення препарату уповільнюють його дію на бур’яни, що призводить до подовження строку повної загибелі бур’янів на 5-10 днів.
Швидкість вітру при дрібнокрапельному обприскуванні не повинна перевищувати 4 м/с, при крупнокрапельному – 5 м/с.
Відправка препарату зі складу, наложеним платежем без передплат у будь яке місто та село України.
100% оригінал з усіма підтверджуючими документами!
Оплата замовлення відбувається ТІЛЬКІ ПРИ ОТРИМАННІ ТА ПОВНІЙ ПЕРЕВІРЦІ!!!
Хочете купити якісні, оригінальні ЗЗР і отримати хороший урожай?
Тоді телефонуйте нам і замовляйте прямо зараз!